7 NOVÝCH KNIH, O KTERÉ NAPIŠTE JEŽÍŠKOVI


Vánoční skřítci z knižních redakcí i v prosinci pracují naplno! Díky tomu se i v posledním měsíci roku můžete těšit na spoustu skvělého čtení. Na tyhle kousky se těšíme nejvíc!

SKRYTÉ KARTY

Osmý případ pro svéráznou detektivku Kim Stoneovou? Ano, prosím! Tahle série patří mezi to nejlepší, co si fanoušci thrillerů můžou dopřát, takže jsme rádi, že se i letos můžeme na Vánoce těšit na další případ! Podle anotace totiž vypadá opět skvěle!

 

SPŘÍZNĚNÁ DUŠE

Král romantických knih Nicholas Sparks po dvouleté pauze napsal další nezapomenutelný příběh! Spřízněná duše je vyprávění o dvou naprosto rozdílných lidech, kteří po sobě intenzivně touží, ale jejichž životy se zřejmě nikdy nebudou moci protnout. Nadčasový román pro všechny romantické duše!

 

UKRADENÉ ŽIVOTY

Když v létě vyšel detektivní román Andělé smrti, zaslouženě sklidil nadšené ohlasy. Nyní se inspektorka Lottie Parkerová musí pustit do nového vyšetřování. Čeká ji případ, který je ještě hrůznější než naposledy… V Irsku totiž kdosi vraždí mladé ženy – některé z nich dokonce těhotné!

 

KIKI A JAX

Marie Kondo svým bestsellerem Zázračný úklid naučila uklízet dospělé, teď se rozhodla k pořádku přivést i děti! Kiki a Jax je pohádka o veverce Kiki a sovičce Jax, kteří rádi sbírají věci. Ale ve chvíli, kdy už jich mají tolik, že jim nezbývá místo na přátelství, si uvědomí, že je něco špatně… Roztomilý příběh, který udělá radost dětem od 3 let!

 

CHŮVA

Můžete jí svěřit své dítě? Další vybroušený thriller od Gilly Macmillanové čtenáře znepokojí na tom nejcitlivějším místě! Jocelyn svou chůvu miluje víc než vlastní matku, a tak je zdrcená, když jednoho dne beze stopy zmizí. O 30 let později se poblíž domu najde lidské tělo a dospělá Jocelyn si uvědomuje, že to, co se stalo její chůvě, je mnohem děsivější, než si dokázala představit!

 

STEZKA V TROSKÁCH

Píše se srpen 1945. Druhá světová válka v Evropě již oficiálně skončila, ale lidé trpí dál… Od autorky bestselleru Zlomení andělé přichází další historický román, který ukazuje, že válka zanechává šrámy nejen na těle a budovách, ale taky na lidské duši…

 

PARKOURISTA

Dospívající David je kluk z pražského sídliště, kde vyrůstá jenom se ségrou a mámou. Nemá moc kamarádů, ale náhoda ho přivede k setkání s partou parkouristů. Jejich obratnost a elegance mu natolik učarují, že se rozhodne k nim přidat. Jenže pravidelné tréninky mu sice zlepšují fyzičku, ale bohužel nepomůžou rozpoznat falešné kamarády… Poutavý příběh pro mladé čtenáře!