Duben, v knihkupectví budem. Tyhle knižní novinky si nenechte ujít!


Ne, to není apríl! Tolik skvělých knih v jednom měsíci tady ještě nebylo! Největším lákadlem bude dozajista Hračkář, ale na své si přijdou všichni! Tady je 6 dubnových knih, na které se těšíme nejvíc!

HRAČKÁŘ

Nový mrazivý thriller od autora bestselleru Šelma! Profesor Theo Cray se tentokrát vydává na stopu děsivé pověsti o Hračkářovi, který hodným dětem dává hračky a ty zlobivé… No, o tom se jenom šeptá. Připravte se na husí kůži a bušící srdce, Andrew Mayne opět dokazuje, že patří k esům žánru napětí!

 

NIMBUS

Pokračování dystopického hitu Smrtka potěší nejen čtenáře young adult! Učedníci Smrti Citra a Rowan se snaží kdysi ctihodný cech očistit od zkaženosti, kterou nasákl. Dělají to každý po svém, ale nevědomky se dostávají do většího nebezpečí, než si dokázali představit. Nevědí totiž, jak se na jejich konání bude dívat všemocný Nimbus, hlavní ozubené kolečko dokonalého světa…

 

PODZIMNÍ PŘÍPAD

Známý švédský spisovatel Anders de la Motte pracuje na nové krimi sérii Čtvero ročních období. Konec léta již vyšel a sklidil obrovský úspěch, nyní se ponořte do Podzimního případu provoněného tlejícím listím, deštěm a starým tajemstvím. Co se před lety stalo v opuštěném lomu, že to místního chlapce stálo život? Tip pro čtenáře: Podzimní případ i Konec léta jsou samostatné příběhy, které na sebe nenavazují, takže je můžete číst v libovolném pořadí! ;)

 

SVATBA VE MĚSTĚ CHAMBÉRY

Česko-francouzská novinářka Klára Notaro napsala soubor povídek tak originální, že se od ostatních českých i francouzských spisovatelů výrazně liší. Nahlédneme na pravou francouzskou svatbu, navštívíme kurz veganského pečení nebo se setkáme s mužem, který svým partnerkám přináší jen smůlu a neštěstí. Psané stylem vyzrálým jako sýr a s nadhledem jiskřivým jako pravé šampaňské!

 

VNITŘNÍ HLAS

„Nejpohlednější detektiv na světě“ Frost Easton se po děsuplném případu Nočního ptáka musí vypořádat s nejosobnějším tajemstvím své kariéry. Muž, který zavraždil jeho sestru, se totiž dostane na svobodu – a strach se San Franciskem začne šířit jako jeho pověstné mlhy. Těšte se na sympatického hrdinu a mrazivý příběh, který nebudete schopni odložit!

 

VENKOVSKÉ SÍDLO

Nová série od autorky trilogie Panský dům nás přivede na kdysi honosný statek, který během komunistického režimu značně spustl. Sedmdesátiletá Franziska a její vnučka Jenny jsou ovšem odhodlané vrátit starobylému rodinnému sídlu dřívejší lesk! Ve starém domě kromě pavučin a zaprášených parket najdou ale také duchy minulosti…

Na kterou z těchto novinek se těšíte nejvíc? ;)