KVĚTNOVÉ KNIHY, DO KTERÝCH SE ZAMILUJETE!


Květen měsíc je lásky – a samozřejmě taky lásky ke knihám! Proto jsme vybrali 6 knižních novinek, do kterých se zamilujete. Doporučujeme číst pod rozkvetlou třešní!

OSMNÁCT POD NULOU

Horký den a mrtvola zmrzlá na kost… Stockholmský detektiv Fabian Risk stojí před nejpodivnějším případem své kariéry! Třetí thriller od autora bestsellerů Oběť bez tváře a Devátý hrob je doslova a do písmene mrazivý. A nezapomeňte, že mistr spisovatel Stefan Ahnhem přijede na květnový veletrh Svět knihy, tak si přijďte pro autogram!

 

PĚT KROKŮ OD SEBE

Někdy i pár kroků může být nepřekonatelná vzdálenost… Dramatická love story dvou teenagerů, kteří trpí cystickou fibrózou, vás vezme za srdce. Ze zdravotních důvodů od sebe totiž Stella a Will můžou být maximálně šest kroků – bez výjimky. Jenže slušňačka Stella i volnomyšlenkářský Will začnou přemýšlet, jak tohle pravidlo obejít a být u sebe aspoň o krůček blíž…

 

VOLANÉ ČÍSLO EXISTUJE

Co když si váš telefon žije vlastním životem?  Hůř – co když je jeho život pestřejší a naplněnější než ten váš? Originální román Milana Tesaře, autora známého komiksu Zelený Raoul, vás překvapí svěžími nápady a milým příběhem. Nejnápaditější česká kniha letošního roku rozhodně stojí za přečtení!

 

ANDĚLÉ SMRTI

Mrtvola nalezená v irské katedrále, oběšenec na stromě. Spojuje je jenom podivné tetování na stehně. Co znamená? A proč museli zemřít? Detektivní thriller se sympatickou vyšetřovatelkou Lottie Parkerovou se v zahraničí stal bestsellerem číslo 1 a slibuje „zvrat, z kterého vám spadne brada“! Kdo si oblíbil krimi sérii Angely Marsonsové, tak si tohle nesmí nechat ujít!

 

ŠPÍNA ZA NEHTY

Spisovatelka Sára Saudková a novinář Miloš Čermák napsali kriminální román se dvěma hlavními hrdiny. Ale zatímco Sára Saudková napsala hlavní mužskou postavu, Miloš Čermák se zhostil psát příběh z pohledu ženy. Díky tomuto nápadu má tento thriller neobvyklou dynamiku, která vás pohltí od prvních kapitol!

 

VŠUDE A JAKKOLIV

 

Oblíbená autorka romantických knih Jennifer Probstová se vrací s novým příběhem, který vám rozbuší srdce! Hlavním hrdinou je tentokrát pohledný dědic stavební firmy, jemuž učaruje jeho svérázná zákaznice. Vtipné, jiskřivé, psané s nadhledem. Perfektní čtení pod rozkvetlou třešeň!