Na Valentýna nechci čokoládu, chci knihu!


5 tipů na valentýnský dárek, který budete otevírat znovu a znovu. Co jiného by to mohlo být, než skvělá kniha?

VĚČNÁ VÁŠEŇ

Máme představovat Audrey Carlanovou? Radši jo, ať jsou v obraze i případní pánové, kteří sbírají inspiraci na dárek pro svou milovanou. Tahle spisovatelka svou čtyřdílnou sérií Calendar Girl způsobila doslova a do písmene pozdvižení. Během autogramiád se jindy organizovaný dav měnil v nekontrolovatelnou dámskou jízdu. A Audrey Carlanová teď po krátké odmlce přichází s novou knihou. A opět jde o pořádně sexy čtení! Instruktorka jógy a baseballista s pořádně velkou… ehm, pálkou? To je touchdown!

 

HLUBOKÁ MODŘ MOŘE

Od autorky bestselleru Hortenziová zahrada je tady další romantický příběh z nádherné Bretaně. Odhalte tajemství, které se skrývá v zaprášených obrazech… A to nejlepší na konec: víte, že Marie Lamballe je pseudonym spisovatelky Anne Jacobsové, která napsala oblíbenou trilogii Panský dům? O důvod navíc se ponořit do Hluboké modři moře!

 

DEVATENÁCT DOPISŮ

Nádherná love story, který vás vezme za srdce. 19. ledna se seznámili, 19 let byli spolu, ale 19 dnů po svatbě došlo k tragédii, kterou možná už nikdy nic nespraví. Nebo ano? Tuhle knihu doporučujeme všem čtenářům Jojo Moyesové, konkrétně jejího románu Než jsem tě poznala! Jenom bacha, připravte si kapesníčky. Při čtení možná ukápne pár slz!

 

KDYBY TO BYLO TAK SNADNÉ, DĚLAL BY TO KAŽDÝ

Vtipné, jiskřivé a krásně pastelové. Knihy Petry Hülsmannové jsou přesně to, co chceme číst ve studeném a šedivém únoru. Romantické komedie v knižní podobě. Hlavní hrdinkou nejnovějšího příběhu je učitelka, která se rozhodne dětem vštěpit lásku k divadlu – a sama přitom najde lásku úplně jiného druhu! Kromě flirtování a romantického jiskření v této novince najdete taky pořádnou dávku humoru.

 

POHŘBENÁ

A temný tip na závěr. Příběh o vztahu, který je všechno, jen ne sladký a jiskřivý. Když Rebecca zjistí, že ji manžel Paul plánuje opustit, chce naplánovat pomstu. Jenže Paul je o krok napřed a začíná hra na kočku a na myš, ve které až do konce není jasné, kdo je vlastně kočka a kdo myš. Autorka si připravila pár překvapení, takže při čtení budete nedočkavě otáčet stránku za stránku a občas jenom nevěřícně zírat. Pokud se vám líbila Zmizelá, tohle si musíte přečíst!